HomeViestejäAisha North29.7.2012 - Selviytymiskäsikirja, osa 175

29.7.2012 - Selviytymiskäsikirja, osa 175

SELVIYTYMISKÄSIKIRJA, OSA 175
 
Jatkuvia seuralaisia kanavoinut Aisha North (aishanorth.wordpress.com )
29.7.2012
Energiaa välittäen suomentanut Pirjo Laine
 
Aurinko antaa taas kerran vapaasti upeita lahjojaan ja vaikkeivät ne ehkä tunnu lahjoilta saadessanne niitä, nämä "ruiskeet" osoittautuvat juuri siksi - upeiksi energia- ja vapauslahjoiksi. Kuten aina, tämä lisäys saa kehonne monissa tapauksissa puolustuskannalle, kun nämä voimakkaat muutosairuet työntävät hyvin paljon tarpeetonta jätettä pois tieltään ottaakseen paikkansa sisällänne. Ja kuten tavallista, nämä järkytykset ja mullistukset jättävät merkkinsä teihin muutamaksi päiväksi, ennen kuin kaikki asettuu taas uusiin uriinsa.
 
Olette kaikki jo hyvin perehtyneitä näihin vaikutuksiin, mutta edelleen on tarvetta muistuttaa teille, että vaikkei itse prosessi koskaan näytä miltään vaalittavalta, se on sen arvoista koko ajan. Pysykää siis tyynenä, vaikka kehonne näyttää käyvän ylikierroksilla, ja hengittäkää syvään päästääksenne irti kaikista asioista, jotka täytyy vapauttaa täyttyäksenne mitä puhtaimmista energioista, joita tulee.
 
-----------

Viestiä saa vapaasti välittää edelleen.

Kanavoinneista ja muista kirjoituksista voit saada uutta näkökulmaa, lohtua ja vahvistusta elämäsi tilanteissa. SINÄ olet kuitenkin oman elämäsi ja oman totuutesi paras asiantuntija. Vie kaikki informaatio omien "suodatintesi" läpi ja luota AINA ensisijaisesti omaan sydämeesi ja sisäiseen ohjaukseesi, kun teet valintoja - suuria tai pieniä. Näin pidät oman voimasi ja löydät oman totuutesi.

< PrevNext >